مهارت‌های لازم برای راه‌اندازی یک کسب و کار
چهارشنبه, 24 آبان 1396 13:06 اولین نظر دهنده باشید روز به روز در دنیا به تعداد افرادی که به جای استخدام‌شدن، به دنبال آن هستند که خودشان آستین بالا بزنند افزوده می‌شود. زمانی که شروع می‌کنید، تا مدتی تقریبا همه کارها را مجبورید خودتان انجام دهید. یعنی تا زمانی که به حدی از درآمد برسید که بتوانید افرادی را استخدام کنید. اگر بخواهید یک کسب و کار شخصی یا خانگی اینترنتی ایجاد کنید ادامه مطلب
راهکار کسب درآمد از محصولات دانلودی
چهارشنبه, 03 شهریور 775 13:07 اولین نظر دهنده باشید File Sales Center Createafilestore

قبلا اشاره‌‌ای به محصولات دانلودی داشته‌ام. اگر یادتان باشد در داستان‌های موفقیت، از جوانی پاکستانی صحبت کردم که تنها با ساخت یک قالب وب‌سایت بسیار حرفه‌ای و موفق به نام آوادا، در پنج سال اخیر ۶۰ میلیارد تومان درآمد داشته است و این جریان درآمد او همچنان ادامه دارد. در دنیای امروز محصولات غیرفیزیکی زیادی هستند که می‌توان از آنها یک جریان درآمد دائمی درست کرد.

ادامه مطلب
کسب و کار آنلاین یا فروشگاه سنتی؟
چهارشنبه, 24 آبان 1396 09:37 1 نظر Design Filestore

اگر این روزها بخواهید کسب و کار جدیدی راه بیندازید بهترین انتخاب چیست؟اگر این روزها بخواهید کسب و کار جدیدی راه بیندازید بهترین انتخاب چیست؟
سراغ یک ساختار سنتی بروید و مثل قدیم به شکل رو در رو و فیزیکی با مشتریان‌تان تعامل کنید؟ سراغ راه‌‎انداختن کسب و کار آنلاین و مدرن بروید و همه چیز را از طریق اینترنت هدایت کنید؟ شاید هم ترکیبی از هر دو گزینه نیاز شما را برطرف کند.

ادامه مطلب
FaLang translation system by Faboba